- Къде е счетоводителя? - пита шефа.
- Отиде до казиното!
- Абе кви са тези неща?! Как така до казиното в работно време?!
- Ами шефе, това е единствения начин да вържем годишния баланс?!
В една солидна фирма с жестоки правила за работа - всички идвали рано на работа и си тръгвали късно вечерта.
Един ден обаче един служител дошъл в 9 часа на работа(всички се удивили) и си тръгнал в 18:00. Така и на следвашщия ден и на по - следващия. Накрая колегите му не издържали и изпратили един колега да пита бунтаря за неговото поведение.
А т.нар. бунтар:
- Абе хора! Ами аз съм в отпуска все пак...