Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели, единият се оплаква на другия: - Ако, знаеш каква мускулна треска имам! Вчера цял ден съм копал! Другият: - Това нищо не е. Аз каква мускулна треска имам на задника! Вчера, чуках една омъжена дама, но изведнъж се появи съпругът й. Напъха си палецът в задника ми и се опита да ме изтръска от балкона на шестия етаж. Два часа съм се стискал!
Семейни 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оптимист и песимист седят в парка. Песимистът вика: - Абе дай да идем някъде на закрито, тука ще вземе да ни се изсере някоя птица на главите. Оптимистът: - Ей, ама все за такива неща се сещаш! Гледай по-весело на живота де! След малко наистина минала една птица и им се изсрала на главите. Песимистът: - Казах ли ти аз, че така ще стане! - Ама гледай по-оптимистично на нещата де, можеше и по-зле да е! - Какво например? - Ами само си представи, ако и слоновете можеха да летят! Пещерен мъж си търси жена. Почва да обикаля от пещера. В първата пещера пита: - Ката мата? (Къде е момата?) Домакинът сочи към друга пещера и отговаря: - Тата мата. (Там е момата) Втора пещера: - Ката мата? - Тата мата. Трета пещера: - Ката мата. Отговарят му: - Ата мата (Ето я момата) При което от пещерата се задава огромно женище. Поразен, пещерния мъж се плесва по челото и възкликва: - Бата мата! Исус Христос ходи по водата - все едно по суша. След него всичките дванадесет апостоли - и те като по суша, само Петър гази до коленете във вода. И пита той Исус: - Исусе, защо всички ходят като по суша, само аз газя до коленете във вода? Исус се обърнал, погледнал го гневно, нищо не казал и продължил. Появили се съмнения в душата на Петър и той започнал да гази още по-дълбоко. Пак се обърнал към Исус: - Исусе, защо всички... - Не се прави на интересен, Петре! - прекъснал го Исус. - Не виждаш ли къде е пътечката, толкова ли не можеш да ходиш по камъните като останалите? - Докторе, пациентът от девета стая е толкова добре, че вече започна да говори! - Така ли? И какво казва? - Че му е зле… Ако вие наистина мислите, че сте строго индивидуален и имате голямо въображение - избавете се тази илюзия - опитайте да регистрирате хубав домейн от вида на .com...