Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад зидар удря с лост по главата бригадира си. - Защо не му удари един юмрук,а с лоста? - Премиера каза,по новините на 03.02.2007 по БНТ,да използваме лостовете,максимално ефективно.
Политически 3,189 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тръгнал Бербатов да излиза на терена на Уембли, но в тунела го спрял един от стюардите с думите "Изчакайте, господина е от Лондон" Великден, върви другаря Сталин към кабинета си, пуши лула. Насреща му бюрократ-подмазвач: - Другарю Сталин, Христос воскресе! - Благодаря, вече ми докладваха. Началникът на затвора към излежал присъдата си затворник: - Извинявайте, но поради грешка излежахте пет дни повече. - А, не се притеснявайте, ще си ги прихвана следващия път. Срещат се двама, отдавна не са се виждали: - Какво работиш сега? - Почнах работа в цирка, играя в един уникален номер - "сам срещу лъва". - А не те ли е страх? - От какво да ме е страх? Аз играя лъва. Семейство. Мъжът отива командировка. Жената се обажда на любовника си: - Скъпи, идвай. Пича отива и эапочва лют секс. Съпруга ги сварва и каэва на пича: - Я ела в кухнята! Отишли там и той му теглил една пишка и го пуснал. Не минало много време мъжът пак трябвало да отсъсва от къщи. Жената пак се обадила: - Скъпи идвай! Агента отишъл и эапочнал да я награбва. Мъжът й пак ги набарал и вика: - Ти, пак ли си тука?! Я ела пак в кухнята! И пак го опънал! След седмица мъжът отишъл в Париж и жена му се обадила пак на любовника: - Миличко мъжът ми е в Париж идвай веднага! А той отговорил: - Аааа ми като го няма эа какво да идвам!!!!