Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: - Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: - Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.
Пиянски 1,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката: - Господине, вашият син е много разсеян, закача се с момичетата и въобще не ми обръща внимание! Бащата: - Но госпожо, вие сте възрастна за него... Славчо лежи на плажа с девойка. - Скъпа, знаеш ли кое е това същество, което има 32 крака, главата му е зелена, а тялото червено? - Славчо, знаеш, че не обичам загадките. Но все пак кажи кое е това същество. - Там е работата, че и аз не знам, но възнамерявам да го махна от гърба ти. Един поп бил възмутен, че дъщеря му често излиза вечер с компания и се прибира късно нощем. Една вечер, след като дълго я чакал, тя се прибрала чак към 3 часа сутринта. Попът я посрещнал на вратата и обвинително казал: - Добро утро, дъще на сатаната! - Добро утро татко - весело му отвърнала девойката... Мутра се прибира в София, след като е прибрал пари от длъжник. Карайки по магистралата се обажда на шефа: - Шефе, взех мангизите и се прибирам. - И внимавай, че преди малко съобщиха, че някакъв идиот карал в насрещното движение по магистралата. - А, той да беше само един! Заспивам с мисли за нея, будя се заради нея! Закуске, обичам те!