Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Слушайки виковете на гостите "Горчиво! Горчиво!" готвачът не издържа и се застреля.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако истината е във виното, то в бирата какво има?
Бисери
03.10.2017
3,325 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари - бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля - допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: - Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: - Абе ти нов ли си? Пикай в басейна - всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: - Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! - "Що бе, шефе? - Пикал си в басейна, идиот! - Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… - Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна - пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!
Животът е единствения капан, от който не можеш да се измъкнеш жив...
Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. - На мен ми викат "Ваше преосвещенство" - казва епископът. - А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" - казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: - От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. - Какъв си пък ти? - в един глас питат двамата. - Данъчен! - Е защо да си с най-висок ранг? - Защото като ме видят търговците и веднага викат - "О господи, пак ли си ти!
Митничар влиза на проверка в автобус и пита: -Цигари,алкохол,наркотици,оръжие? Пътник от последните седалки сънено се обажда: -За мен две бири ако обичате!
На практика всяка жена е уверена, че две по две е равно на пет, ако поплаче както трябва и направи скандал.