Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две кенгурки си говорят: - Дано днес времето да е хубаво - не обичам детето да си играе вътре.
Животни 2,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Харесва ли ви как пее жена ми? - Извинете, какво казахте? - Питам ви, дали ви харесва как пее жена ми? - Извинете, но нищо не чувам, тази идиотка така се дере. В митниците са решили новите митничари да минават тест за интелигентност. Все още никой не е решил теста "Как да живеем честно с 500 лева на месец". - Може ли да си пожелаеш нещо, ако видиш падащ Windows? - Може, но желанието ще се изпълнява с бъгове. На един процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: — Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: — Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: — Ее не не тука всички да видят! Наркоманче си седи вкъщи. На врата се звъни. Става отваря и какво да види - един тигър, един жираф и един носорог. Наркоманчето само успява да каже: - Ъъъ... А жирафът му отвръща: - До нас достигна информация, че тук се злоупотребява с халюцигени.