Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вашата методика при писането на дипломата? - Ctrl+C - Ctrl+V
Студентски 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг. - Ало, мамо! Почна европейското! Той спря да ме познава! Или най-много да ми каже да ходя за бири! Викнах му хора от психиатрията! - Ужас! Прибраха ли го? - Не, дойдоха и седнаха заедно да гледат мача! Знаете ли как най-лесно да свалите момиче : с камък Един програмист намерил 1000 лева и ги изхвърлил. Знаете ли защо? Защото не били точно закръглени до 1024. Аз съм скромна като стомна пари не вземам оставете ги на масата!