Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Това е! От вторник започвам нов живот! - А защо не от понеделник? - Че това живот ли е понеделника!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Някои от кметовете в пострадалите райони от наводненията са хванати в лъжа, че водата е отнесла пътища и други съоръжения...оказва се, че такива не било имало.
Разни
03.10.2017
2,018 прегледа
Следващ →
Още вицове
В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: - Виж сега как става тая работа - и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: - Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо.
Преследвайки престъпника, старшина Иванов стрелял във въздуха. Но за съжаление - не уцелил.
На Олимпиадата в Торино руската биатлониска Ишмуратова свали и петте мишени само за 30 секунди... стрелба с картечница.
Нощ, звезди, море, дюни, прибой, палатка, глас. - Аз те обичам! втори глас: - И аз! първи глас: -Как се казваш? втори глас: -Иван, а ти? първи глас: - И аз!
Един човек слуша прогнозата за времето: - А днес в Кнежа беше минус 22 градуса... Човекът веднага се обажда на приятел от Кнежа и го пита: - Ало, много студено при вас бе, минус 22 градуса! - Не, само минус 5 е. - По прогнозата казват, че било минус 22. - Е, навън може...