Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писах писмо до клуба на самоубийците. Никой не ми отговори....
Разни 1,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена към мъжа си: - Скъпи, защо плачеш? Мъжът към вече пълнолетното момиче: - Помниш ли когато баща ти ни завари заедно първия път и ми каза: "Или я вземай за жена или отиваш 20 години в затвора!" - Е? - Днес щяха да ме освободят. Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: — Какво правиш. — Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата – казало зайчето. — Бре, тоя заек, я го виж ти – помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил – отговора – същия. Разчуло се – минали няколко животни – заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа – вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: — А… а… а… нищо – пиля си ноктите и говоря глупости… Каква е разликата между жената и кокошката? Кокошката си пази яйцата, а жената скача на тях! Двама си говорят и единият пита: - Каква е разликата между прегазено куче и прегазен адвокат? - Не знам. - При кучето има следи от спирачен път. Невероятно самоуверен и горделив шеф на фирма събира служителите с признанието, че е сгрешил. - Вие сте сгрешили? - възкликва един от присъстващите. - Не може да бъде! - Да, - отговаря шефа. - Помислих, че съм сгрешил, но бях сгрешил.