Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Канибалите хванали няколко корабокрушенци, строили ги в редица и командват: - На \"първо\" - \"второ\", преброй се!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Български бързоразтворими пътища - просто добави вода!
Бисери
03.10.2017
3,648 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена пържи яйца за закуска. Изведнъж в кухнята се втурва мъжа: — Внимателно!!! Внимателно!!! Сложи повече олио!!! Боже мой! Пържиш прекалено много яйца наведнъж! ПРЕКАЛЕНО МНОГО!!! Обърни ги! ОБЪРНИ ГИ ВЕДНАГА!!! Трябва им повече олио! Божичко! ОТКЪДЕ да вземем ОЩЕ ОЛИО? Сега ще залепнат!!! Внимателно! ВНИМАТЕЛНО! Казах ВНИМАТЕЛНО!!! НИКОГА не ме слушаш когато пържиш яйца!!! НИКОГА!!! Обърни ги! БЪРЗО!!! Ти да не си малоумна?!! Съвсем ги развали?!! Не забравяй да посолиш! Винаги забравяш да посолиш! Използвай СОЛ! С-О-О-О-О-Л!!! Жената учудено гледа мъжа си: — Какво ти става днес?! Смяташ, че не мога да сготвя едни яйца ли? Мъжът спокойно обяснява: — Исках да ти покажа какво ми е, когато карам колата.
В един мрачен ден свекарва и снаха си говорят: - Виж снахо, какво време: да тръгнеш и да не се върнеш! А снахата отвърнала: - Виж майко, кво време - да легнеш и да не станеш!
- Представяш ли си, вкъщи мишката издевателства над котката - Как така? - Маже сиренето в капана с валериан.
Ад и Рай - това е доста примитивно. След смъртта си човек трябва да преживее всичките чувства, които е предизвикал в хората.
Един мъртвец изпаднал на пътя от катафалката. Друг шофьор не го видял, прегазил го, спрял и си вика: "Леле! Прегазих човека" - па го скрил в храстите. Един ловец стрелял, стрелял, пък погледнал в храстите и видял трупа, надупчен със сачми: "Мале! Утепах човека!", па го хвърлил в язовира. Един бракониер ловил риба с динамит, гръмнал, трупът изплувал... "Олеле! Гръмнах човека"... ...и така, след куп премеждия, някой закарал "човека" в спешната хирургия. След няколко часа операция, излиза хирургът, сваля маската, шапката, бърше потта от челото и казва: - Уф! Ще живее!