Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо отива в пустинята... Изведнъж вътрешният му глас казва: - Иванее, копай, тук има злато!!! Копал, копал Иванчо... няма злато... След малко вътрешният глас отново казва: - Копай, тук има злато!!! Пак нищо нямаа...?! Така няколко пъти и нищо... Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо: - Копай, тук има злато!!! Иванчо копал копал и накрая намерил много злато... В тозии момент вътрешният му глас учудващо отвърнал: - А...?!
Разни 3,070 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по испански език: - Господине, трябва ли ни лист за контролното? - Не работя с материали на клиента. Мутра диктува на смъртно легло завещанието си на адвокат: - На третата си жена завещавам вилата в Княжево и малкия дворец в Испания. На приятелката ми - сто хиляди долара и един автомобил "Форд Мустанг". На племенницата ми, която работеше в моя офис - да поеме работата и да ползва служебното "Чероки" като свое. А на сина си, който смята, че главното богатство е здравето, оставям спортната си шапка и кецовете. Бившият президент на Левски - Томас Лафчис, за състоянието на националния ни отбор: - Сами да сме в групата, пак няма да се класираме! Да отидеш на море с гаджето, това е същото като да отидеш в гората и да си носиш дърва! Срещнали се доматът, картофът и членът и започнали да се оплакват. Доматът казал: -Мене ме режат, мачкат, правят ме на кетчуп, на сос... Картофът казал: -Мене ме правят на пюре, пържат ме, пекат ме... Членът казал: -Тва нищо не е! На мен ми слагат един чувал на главата, вкарват ме в един тунел и напред-назад, напред-назад, докато не ми стане лошо и не повърна.