Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един човек вървял и си ръсел пясък. Спрял го един полицай и го питал: - Каквоо правиш? - Амииии, ръся пясък! - Е за какво го ръсиш този пясък? - Миии... против крокодили! - Е кви крокодили бе, тук няма крокодили! - Еми нали ръся пясък!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Обичам хумора. Особено прогнозата за времето.
Разни
03.10.2017
1,848 прегледа
Следващ →
Още вицове
Колкото по-отвратително на душата, толкова по-къса полата и по-високи токчетата. Така, че ако видиш жена с дънки и маратонки, знай:тя е щастлива!
Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер!
Когато говориш с Бог - това е молитва. А когато Бог говори с теб - това е шизофрения.
Сигурен че мухите летят около лицето ми само за да ме гледат как си бия шамари.
Срещат се двама старци и споделят спомени за своя сексуален опит: -А бе, на времето имаше три начина за ... ! - казва единият. -Да. Спомням си. Единият беше с пръст, другият с език, а третият какъв беше? - отговаря другият.