Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, толкова те обичам? - Защо не си ми го казвал по-рано? - Откъде да знам, че ще спечелиш зелена карта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един човек, както си вървял из парка, видял човек, който се бил качил на една топола и ядял нещо. - Какво правиш на тая топола, бе? - Ям круши!- отговорил му той. - Какви круши на тая топола? - Нося си ги бе, идиот!
Разни
03.10.2017
2,161 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лети си самолет. По едно време пилота започва да се смее истерично. - Какво става? - пита стюардесата - Представям си паниката в психятрията като разберат, че съм избягал.
Новина от вчера: 78 годишна баба, докато се опитвала да яде с клечки в суши бар, оплела три пуловера.....
Жестоките боища за власт в клетката на маймуните доказва, че ние наистина сме произлезли от тях.
Един катаджия спрял на кирия на едно извънградско шосе и дебне. Маха на един джип, движещ се с бясна скорост. От вътре изкачат три мутри, пъхнали му главата в прозореца на едната врата, вдигнали джама, заклещили го и му се изредили и тримата. Иванчо в това време бил в ябълковата градина да краде ябълки и видял всичко. Ония издухали с джипа, катаджията си вдига панталона, подсмърча и вижда малкия. - Малкия, видя ли номера? - Аз такъв номер и в цирк не съм виждал г-н полицай...
Ако в полунощ на 21.12.2012 по цял свят спре електричеството, ще настъпи краят на света....освен в България. Тук ще се запалят свещи и ще продължат да пият. Петък е все пак ;)