Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек, както си вървял из парка, видял човек, който се бил качил на една топола и ядял нещо. - Какво правиш на тая топола, бе? - Ям круши!- отговорил му той. - Какви круши на тая топола? - Нося си ги бе, идиот!
Разни 2,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лети си самолет. По едно време пилота започва да се смее истерично. - Какво става? - пита стюардесата - Представям си паниката в психятрията като разберат, че съм избягал. Новина от вчера: 78 годишна баба, докато се опитвала да яде с клечки в суши бар, оплела три пуловера..... Жестоките боища за власт в клетката на маймуните доказва, че ние наистина сме произлезли от тях. Един катаджия спрял на кирия на едно извънградско шосе и дебне. Маха на един джип, движещ се с бясна скорост. От вътре изкачат три мутри, пъхнали му главата в прозореца на едната врата, вдигнали джама, заклещили го и му се изредили и тримата. Иванчо в това време бил в ябълковата градина да краде ябълки и видял всичко. Ония издухали с джипа, катаджията си вдига панталона, подсмърча и вижда малкия. - Малкия, видя ли номера? - Аз такъв номер и в цирк не съм виждал г-н полицай... Ако в полунощ на 21.12.2012 по цял свят спре електричеството, ще настъпи краят на света....освен в България. Тук ще се запалят свещи и ще продължат да пият. Петък е все пак ;)