Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж цялото си време прекарвал по кръчмите, въпреки упреците на жена му. Един ден я посъветвали: - Вместо да му се караш, бъди мила с него, нежна, така ще му бъде приятно да се прибира вкъщи. Вечерта мъжът се прибира пиян, но жена му го прегръща ласкаво, целува го, слага му да вечеря, след това сяда до него и започва да го целува, да го гали. След това шепне: - Мили, вече е късно, да се преместим в спалнята? - Ами хайде, и без това ако се прибера оная змия жена ми ще ми налети още от вратата...
Семейни 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение на нудисткия плаж: - До госпожицата с голямия бюст! Престанете да минавате покрай пенсионерите,"Бърза помощ не може да смогне. Събрали се шефовете на италианската, руската и българската мафии и заспорили коя мафия е най-яката. Не могли да разрешат спора и решили да поставят задача на подчинените си- която мафия се справи най-бързо, е най-яката. Задачата била да се доведе при шефовете една камила. Първи звъни на подчинените си италианеца: -Рагаци, искам колкото се може по-бързо да ми докарате камила. След 2 часа влизат италианците, запъхтени, и водят една камила. Шефовете са доволни. Втори звъни на подчинените си руснака: -Ребята, искам да ми докарате много бързо една камила! Руснаците пристигат след 1 час и водят камила. Шефовете са още по-доволни. Идва ред на българския мафиотски бос: -Момчета, доведете ми тука светкавично една камила! След 10 минути влизат борчетата и водят един пребит от бой кон. Другите босове възразили: -Ее,ама това не е камила! -Камила съм, проплакал конят. Жената: - Скъпи, чух, че си започнал нова работа. Станал си чистач. Мъжът: - Защо реши така? Жената: - Приятелките ми казаха, че те засичали по центъра ту с един боклук, ту с друг... Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: - Аз чакам маршрутка 1. - Аз пък чакам маршрутка 6. - казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: - Е, ще се возим заедно. Темел и четирима ловци излезли на лов. По едно време видяли една дупка. Темел: - Залегнете, другари! Зайча дупка! Заекът се показал. Гръмнали го. Продължили по пътя. След малко се появила още по-голяма дупка. Темел: - Залегнете, другари! Лисича дупка! Лисицата се показала. Гръмнали я. Продължили по пътя. След малко се появила огромна дупка. Темел: - Залягайте, другари! Не знам от какво е дупката, но каквото и да е да ни е на късмет. На другия ден вестниците излезли със заглавие: "Петима ловци загинаха под колелата на влака."