Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Някакъв тип черпи - спечелил на надбягванията. Разказва на приятелите си: - Присъни ми се сън - шест седмици... Заложих на номер 49 и спечелих. - Ама 6 по 7 е 42, не е 49. - Ти като разбираш толкова от математика, затова ходиш гол и бос.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
Клиент влиза в ресторант и си избира маса. Сервитьорът: - Коя маса желаете? Тая или тая? - Все тая...
В ресторанта
03.10.2017
4,918 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи алкохолик в кухнята и допива бутилка ракия. Влиза дъщерята: - Тате, като си допиеш ракията, може ли да върна бутилката и да купя с парите хляб... Бащата гордо: - Върни я, дъще, върни я, купи хляб... И въобще не знам, какво щяхте да ядете, ако ме нямаше мен...
Срещнали се слона и камилата. Слонът казал на камилата: - Абе, ти какво животно си като циците са ти на гърба? А камилата отговорила: - А, ти какво животно си, че оная работа ти е на носа?
Пиян мъж в дискотека се опитва да уговаря мадама да правят секс. Тя му отказва под предтекст, че е в месечен цикъл. Той упорито продължава да я уговаря... На сутринта,събужда се човека, нищо не помни...гледа си ръцете- целите в кръв...! - Хм, сигурно снощи съм заколил някой!...Поглежда се в огледалото: - Не, изял съм го!!!
Докато Бойко Борисов днес разказваше: "че в европейския доклад, относно МВР, оценките са повече от добри стана още едно убийство линк Б.Б. (линк Бум-Бум)
Трима пияни мъже подтичват след потеглящ влак. Двамата с много зор успяват да се качат, а третият сяда на перона и започва да се смее. - Какво става? - пита дежурният железничар. - Защо се смеете? - Хахахаха...Ами, защото аз трябваше да пътувам, а тези двамата само ме изпращаха...хахахахаха