Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Клиент в ресторанта: - Имам муха в супата! - За лев и двадесет пиле ли очаквате?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как стигнахте до Америка? - Така както и вие, и мен шефът ми ме прати с голяма сума до банката.
Разни
03.10.2017
1,536 прегледа
Следващ →
Още вицове
Братя борци.Един от тях имал рожден ден.Събрали се приятели и брат му предложил да му купят кола и нов анцунг. Но се сетил, че няма книжка.Но те били борци - мафиоти и му купили и книжка Дошъл и рожденият ден.Всички се събрали.Брат му поднесал подаръка.Преди това вместо снимката в книжката те му сложили огледалце.Той много се зарадвал на тези подаръци.На другия ден облякъл анцунга и си отворил книжката.Казал: -Ей, тези кога успяха да ме снимат с новия анцунг. Качил се в новата кола и потеглил.Спират го полицаите и му искат документите.Той дава книжката. Полицаят казва: -Абе,кажи че си колега.
Един фотограф е на гости. По някое време показал някой свои снимки. Домакинята, гледайки снимките, казва: - Колко са хубави! Определено имате много скъп апарат! Фотографът нищо не казал, но на сбогуване казал на домакинята: - Благодаря, вечерята беше великолепна! Определено имате много скъпи тенджери!
Разговор между две наркоманчета: - Кажи едно число от 1 до 10! - Сряда. - Ти луд ли си бе, това даже не е в Европа!
Играят карти 5-ма садисти. По едно време идва детето на единия: - Тате, тате, дай пари за сладолед! - Махни се, играя карти! След 10 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, моля тееееее! - Махни се, играя карти! След 20 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, дее аре бе, татиииии! Става, лови го за главата, хвърля го, удря го в стената, рита го, направо го смазва от бой. Връща се на масата, подсмихва се и казва: - Абе деца, кво да ги правиш!
Сирни заговезни е и всички нормални хора днес искат прошка от близките си, само Евгени Минчев иска прашка!