Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не знам защо ругаят по градския транспорт. Ето днес в трамвая така се бях натиснал две мацки, че за малко да свърша.
Бисери 3,002 прегледа
Следващ →

Още вицове

Просяк доближил добре облечена дама, излизаща от скъп магазин, и казал: — Не съм ял нищо от 4 дни. Тя го погледнала и възкликнала: — Човече, да имах твоята воля! - Иване! - вика съпругата. - Погледни, по улицата бяга куче с отворен чадър! - Е, и какво? Нали вали дъжд! Един мъж бил изправен пред съда за кражба на кола. След дълъг процес той бил обявен от съдебните заседатели за невинен. По-късно същия ден мъжът се върнал обратно в съда и потърсил сидията, който водел заседанията. — Ваша чест – казал, – искам да арестувате онзи мой проклет адвокат. — Но защо? – учудил се съдията. – Той те измъкна от затвора. Защо искаш да го арестуваме? — Ами вижте, Ваша чест – обяснил чистосърдечно мъжът, – нямах пари да платя хонорара му и той взе колата, която бях откраднал. Два охлюва си говорят. Единият от тях е гол. Този, с къщичката на гърба, пита голия: - Ти защо си гол? - Остави се! Избягах от къщи. - Кажете, вие чели ли сте Паулу Коелю? - Не. - Простак! - А Вие?! - Аз първи попитах...