Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо щъркелът седи на един крак? - Защото ако вдигне и другия ще падне...
Животни 2,872 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно момче казва на дядо си:-Дядо,аз тичах по автобуса и спестих 70 стотинки.Дядо му отговаря:-Що не тича по такси за да спестиш 2.00 лева. Срещнали се четирима психиатри. Един от тях казал: - Хората идват при нас със страховете и притесненията си, а когато ние имаме проблем, няма с кого да поговорим. Друг казал: - Защо сега не споделим какво ни измъчва? Всички се съгласили. Първият психиатър казал: - Аз имам неконтолируемо желание да убия пациентите си! Вторият казал: - Обичам скъпите неща и често лъжа пациентите си с парите! Третият казал: - А аз съм се забъркал с наркотици и понякога дори карам пациентите си да ги продават вместо мен! Четвъртият психиатър признал: - Аз пък не мога да пазя тайна… Обикновена нощ. Мъж и жена в леглото, не могат да заспят - от съседния апартамент се чува бебешки плач. Тя: - Все още ли искаш да имаме дете? Той: - Да, трябва някак да отмъстим!.. Между другари от БСП: - Ти към АБВ ще минеш ли? - Не, мисля да си остана към gmail. Звъни телефона, вдига кучето и казва: — Бау! — Ало! — Бау! — Ало! — Бау! — Моля, нищо не разбирам! Говорете по-ясно! — Б като Бургас, А като Атина, У като Уругвай. Бау!