Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ловци се хвалят за ловните си подвизи. Един от тях започнал да се хвали: -Бях на лов за патици. Гледам патица голяма като пуйка. Такава досега не бях виждал. Прицелих се и с първия изстрел навири краката. В този момент му презвънял телефона. След разговора решил да продължи с разказа си: - Е, и до къде бях стигнал ? - Ами каза, че навирила краката. - И като го и нацепих............
Семейни 3,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

В деня за отработване най-много работел youtube... Пиян мъж се прибира в къщи и още от вратата се провиква: - Нося букет рози за най-красивата жена! Жена му дотърчала сънена от спалнята и като го видяла че е с празни ръце го попитала: - Къде са розите? - А къде е най-красивата жена? В съда: - Господин съдия, невинен съм! - Всички така казват. - Виждате ли, господин съдия! Щом всички така казват, трябва да е истина!! - Господи! Защо така лошо си устроил този свят? - Аз не съм го устроил. Аз съм дал само хостинг. Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой.