Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Люксембург вече започна изтеглянето на своя войник от Ирак.
Разни 1,385 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дъждовете мокрят. Чапаев звъни на Петка по телефона. Там вдигат слушалката: - Началникът на танковия корпус слуша! Василий Иванич помислил, че е набрал грешно затворил и пак набрал номера на Петка. Оттатък отново му отговарят: - Началникът на танковия корпус слуша! - Петка ти ли си? - Аз съм, Василий Иванич, аз съм. - А защо лъжеш? Ти не си никакъв началник на танков корпус, ти си командир на един танк? - Е да, но от танка само корпуса остана. Жена е на свиждане на мъжа си в затвора. Пита го как е. - Не е чак зле. Вярно, че има бой ако се оплакваш, но поне не те карат да миеш чинии. Мая Манолова критично: - Господа от ГЕРБ, защо не присъствахте на последното заседание на Народното събрание? - О, ако знаехме, че ще е последно, с удоволствие щяхме да дойдем! Един борец бил на гости у приятели. Видял в стаята един полюлей, който много му харесал и запитал приятеля си как се казва та да си го купи. - “Бяло дупи” – отговаря приятеля му. На другия ден борчето отива в магазина и вика на продавачката: - Искам едно “Бяло дупи” Продавачката смутено: -Ама как така ... моля ви се... -Ама вижте к`во бе госпожа - аз съм клиент, аз си плащам... Отива продавачката при шефа си и вика: -Шефе тука един иска бяло дупи... -А-ааа...ще му дадеш като иска ... той е клиент, няма да го изпускаме – казал шефа. Връща се продавачката при борчето, свалила гащите и се надупила.. Борчето я прекъснало: -А-ааа не бе онова беше едно такова... с две топки и едно дълго виси... Тогава продавачката се провикнала: -Шееефе, тебе търси...