Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Престъпността още расте! - Господи, аз я знам от ей такава мъничка...
Бисери 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако искате един депутат най-после да започне да работи, просто не го преизбирайте. Отива мъж в командировка, настанява се в хотел, повъртял се из стаята - нищо интересно. Телевизор няма, радио няма, намира в нощното шкафче една библия. Прелиства я небрежно и се обажда на телефонистката на хотела. Лека-полека се завързва личен разговор и от приказка на приказка... тя се озовава в леглото му. След бурна нощ лежат един до друг и тя казва: - Кой би помислил само, че ще се окажа в леглото на гост на хотела!? - Това го пише в библията... - Наистина ли? И на коя страница? - На заглавната страница е написано с молив: "Телефонистката пуска на всеки" Срещат се двама приятели. - Къде си ходил? - Ами ходих в болницата да се кастрирам. - Защо да се кастрираш? - Ми щото се ожених за еврейка, а пък те нали имат такъв обичай. - Абе, това тяхното не се ли наричаше обрязване, бе? - Ми да де, аз до сега какво говорих. Американец, французин и един чукча решили да изпробват, кой от тях ще издържи най-дълго без да яде. Речено, сторено. За по-голяма достоверност този, който ще гладува го затворили в килия само с телефон. Американеца издържал три дни и позвънил по телефона, за да го пуснат навън. Французинът издържал една седмица. След него в килията влязъл чукчито. Минала една седмица, втора, чукчето не се обажда. Когато минал един месец решили да проверят какво става. Отвори ли килията и какво да видят. Чукчето стои на колене пред телефона и нарежда: - Телефонче, чукче гладен! Дай ям! Мога ли да те забравя - присънваш ми се всяка нощ… Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен - сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб - Мой Амстел…