Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдят Александър Томов: — Подсъдими, признавате ли своята вина, че сте измамили и сте присвоили един милион лева? — Признавам, но искам да се вземе под внимание за смечкачващи вината обстоятелство. — И какво е това обстоятелство? — Беше първи април.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Престъпността още расте! - Господи, аз я знам от ей такава мъничка...
Бисери
03.10.2017
3,126 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако искате един депутат най-после да започне да работи, просто не го преизбирайте.
Отива мъж в командировка, настанява се в хотел, повъртял се из стаята - нищо интересно. Телевизор няма, радио няма, намира в нощното шкафче една библия. Прелиства я небрежно и се обажда на телефонистката на хотела. Лека-полека се завързва личен разговор и от приказка на приказка... тя се озовава в леглото му. След бурна нощ лежат един до друг и тя казва: - Кой би помислил само, че ще се окажа в леглото на гост на хотела!? - Това го пише в библията... - Наистина ли? И на коя страница? - На заглавната страница е написано с молив: "Телефонистката пуска на всеки"
Срещат се двама приятели. - Къде си ходил? - Ами ходих в болницата да се кастрирам. - Защо да се кастрираш? - Ми щото се ожених за еврейка, а пък те нали имат такъв обичай. - Абе, това тяхното не се ли наричаше обрязване, бе? - Ми да де, аз до сега какво говорих.
Американец, французин и един чукча решили да изпробват, кой от тях ще издържи най-дълго без да яде. Речено, сторено. За по-голяма достоверност този, който ще гладува го затворили в килия само с телефон. Американеца издържал три дни и позвънил по телефона, за да го пуснат навън. Французинът издържал една седмица. След него в килията влязъл чукчито. Минала една седмица, втора, чукчето не се обажда. Когато минал един месец решили да проверят какво става. Отвори ли килията и какво да видят. Чукчето стои на колене пред телефона и нарежда: - Телефонче, чукче гладен! Дай ям!
Мога ли да те забравя - присънваш ми се всяка нощ… Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен - сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб - Мой Амстел…