Срещат се двама приятели. Единият е емигрирал отдавна в чужбина и сега е на гости в България.
Той пита:
- Е, как е? Как се чувстваш тука?
Другият отговаря:
- Като дамска превръзка! На хубаво място, в лошо време....
Срещат се двама психоаналитика:
- Как е, колега?
- Просто супер! Купих си нова кола.."Мерцедес"..толкова е мощен, толкова е голям...
- Колега, ние сме професионалисти, нека просто да си свалим гащите и да си ги премерим!