Обама нали спечелил изборите и за да му честити Осама Бин Ладен му звани и провеждат следният разговор.
- Честито бе Обама.
- Благодаря!
- Имах един сън,- се опитва да го подразно Осама Бин Ладен - в който Америка е цялата в развалини. Трупове навсякъде, страдащи .... изобщо ад.
Обама спокойно отвръща:
- И аз имах един сън ама за Близкия Изток. Гледам всички улици асфалтирани, градинки навсякъде и едни билбордове ама толкоз големи, че и от самолет можеш да ги прочертеш.
- И кво пише - се чуди Осама Бин Ладен.
- Бе не знам. Не чета иврит.
Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо:
- Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш?
- Ами ще стана Мутра!
- Защо бе брачед? - питал Иванчо.
- За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо.
- Ами аз ще сатна Автоджамбаз.
- Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо.
- За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса.
- Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо.
- Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни!