Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заблудил се един негър в пустинята. Вървял, вървял и изведнъж намерил една бутилка. Отворил я, а от вътре излязъл един дух, който казал, че ще му изпълни три желания, задето го е освободил. Помислил негърът и казал: - Първо, искам, да има много вода, второ да съм бял и трето всички жени, като ме видят, да се събличат. Помислил малко духът и го превърнал в тоалетна чиния.
Разни 2,777 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама студенти разговарят: - Хей, че готино колело караш! Откъде го взе? - пита единият. - Абе, оня ден отивам на лекции и гледам една готина колежка се приближава към мен на колело, скача от него, сваля си всички дрехи и ми вика: "Можеш да имаш всичко, което поискаш!" Аз си избрах колелото... - Добър избор! - казал първият. - Дрехите и без това нямаше да ти станат. Красива велосипедистка преминава кръстовището на червено. Полицаят й свирва няколко пъти, докато тя спре. - Не ме ли чухте, когато ви свирнах? - пита той. - Чух ви, разбира се, но тази вечер съм заета. Влиза циганче във фризьорски салон и моли за пари. Фризьора казва на един клиент: - Гледай сега! Това е най-тъпото циганче, което съм виждал!. Фризьорът извадил банкнота от 2 лв. и я сложил в едната си ръка. В другата сложил 2 монети по 50 стотинки. Попитал циганчето: - Коя ръка избираш? Циганчето избрало стотинките и си тръгнало. По-късно клиентът видял същото циганче да яде сладолед и го попитал защо взема двете монети вместо банкнотата. Циганчето отговорило: - Защото ако взема банкнотата ще спре да показва всеки ден на клиентите си колко съм глупав. Щирлиц караше "Мерцедес" след успешно изпълнена задача в Берлин. Той не знаеше, че войната ще свърши скоро, и като Герой на Съветския Съюз ще му подарят "Запорожец" без да чака ред. В лекарския кабинет влиза мъж с подута ръка: - Докторе, ръката ме боли много! Може да е пукната или счупена. - И очите ли те болят? - Не, само ръката... - А онази работа не те ли боли? - Не! Само ръката! Защо задаваш такива глупави въпроси? - Защото на вратата ми пише с огромни букви "Уролог"!