между приятели:
-Ей,като се фукаш толкова я ми кажи нещо на английски!
-Добре,Auf Wiedersehen.
-Абе тъпак това е на немски!
-Ооо Ама Аз Съм Знаел И Немски!!!!!;);):):)
Тостове:
За виното и жените. Нека винаги имаме вкус за тях.
За дамите - първи в сърцата и протфейлите ни.
За нашите любими и съпруги. Нека никога не се срещнат...