Орешарски на Вълчев (тайно): Дай да разваляме седянката. Първо да мислим за числа, съкращения виж ТУК
-------
Време е официално да си дадат двамата министри оставките, а в техния случай да отидат официално в седянка:-)
Министър в седянка Орешарски
Министър в седянка Вълчев
--------
Първо седят, а после щели да мислят...
--------
- Синоним на "мотам се"?
- Експертни разговори...
--------
- Защо още продължават реформите?
- Защото в повечко са седенките.
--------
Заседянка на Министърски съвет...
Студентката Моника разказва на по-малката си сестра:
- В моето общежитие се правят такива неща, за които никога не бих се досетила, че са възможни, ако самата не участвах в тях.