Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Излезнал бай Слав на лов в гората, по едно време гледа няква мечка, дигнал резаната двуцевка... БАМ!!! И... пропуснал... Стрелял пак, но... пак пропуснал... Мечока се ядосал и го подгонил. Тича бай Слав, а мечока го гони. Гонили се така цел час, по едно време на пътечката бай Слав видял няква кошница. Хвърлил пушката, зел кошничката и викнал на мечката: - Ебал съм ти майката, днеска съм за гъби!
Семейни 3,407 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок–подскок и най–отпред. Лъвът го хваща, хвърля го накрая на опашката и му казва: – Няма да се пререждаш! Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок - най-отпред. Лъвът пак го хвърля накрая на опашката. – Няма да се пререждаш! И така - още три четири пъти. Лъвът за последен път го хвърля накрая на опашката. Тогава заекът казва: – Ако лъвът още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията! Надпис в тоалетната: "Препоръчваме ви да не оставяте след вас органични следи. Чистачката владеее вуду магии." Пациентът: Докторе, къде ме караш? Докторът: Към моргата. Пациентът: Ама аз съм още жив! Докторът: Ами ние още не сме стигнали. Двама приятели си говорят, и единият пита другия: - Абе, Иване, сега като преспя с жена ти, какви ставаме ние? А другият му отговаря: - Квит, Пешо, квит. Жена се кара на мъжа си: - Пак си се напил като свиня! Въобще не мога да разбера как е възможно да се напиваш всеки ден?! Мъжът отговаря сърдито: - Аз на тебе колко пъти трябва да ти казвам... Не разсъждавай за неща, които не са ти ясни!