Срещнали се трима доктори - очен, уши-нос-гърло и гинеколог.
Накрая се сбогуват.
Ушния:
- Надявам се скоро ще се чуем.
Очния:
- Е, надявам се скоро пак да се видим.
Гинеколога:
- Вземете и жените! Да погледна!
Излезнал бай Слав на лов в гората, по едно време гледа няква мечка, дигнал резаната двуцевка... БАМ!!! И... пропуснал... Стрелял пак, но... пак пропуснал... Мечока се ядосал и го подгонил. Тича бай Слав, а мечока го гони. Гонили се така цел час, по едно време на пътечката бай Слав видял няква кошница. Хвърлил пушката, зел кошничката и викнал на мечката:
- Ебал съм ти майката, днеска съм за гъби!