Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Командирът на поделението трябва да изпрати трима войници на опасна мисия. Строява ротата и командва: - Да излязат пет крачки напред трима доброволци, на които не съм давал пари назаем!
Военни 3,558 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима наркомани, яко надрусани вървят по пътя. Единият казва: - Пичове, да вземем едно такси, а? Останалите двама се замислили и отговарят: - Става... Само че, за да не ни усети шофьорът, че сме надрусани, ще седнем и ще стоим тихичко. Спрели те едно такси и се качили. Сядат и мълчат. След пет минути шофьорът пита: - Момчета, вие кво, да не сте се надрусали? - Как разбра? - Ми как, седите ми тука тримата на предната седалка и си мълчите... Забележителните жени не се въргалят по улиците, тях трябва да ги откраднеш от идиотите, които не ги заслужават. Изпит в режисьорския факултет в НАТФИЗ. - Да допуснем, че мъж и жена заедно отиват на коктейл. Как веднага да се покаже на зрителя, че те са мъж и жена? Един студент предлага: - Тя му оправя вратовръзката. - Може да е секретарката му! Друг: - Той я целува нежно по шията. - По-скоро ще е любовница. Трети: - Той сe оплаква: " Защо се ожених за теб.." - Може вече да са разведени. Четвърти студент: - Той изважда от чантичката и носна кърпа, издухва си носа и я връща обратно в чантата й. - Шестица! - За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка. - А вода не пиеш ли? - Не знам, още не съм имал такава болест Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса.