Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Прощавай, а ти вярваш ли в Бог? - Да, вярвам. В Бакхус...Ще сипете ли?
Пиянски 1,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мача България-Щвеция. 74 минутата - Швеция ще изпълнява фаул срещу България. Стената се приготвя, Кишишев е с лице към вратата, Иванков му се кара: - Защо заставаш така, бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола! Влиза пациент при доктора и вика: -Докторе, нещо съм болен, изглежда. -Мда, да видим, съблечете се, дишайте, недишайте, дишайте, недишайте, недишайте, недишайте...Следващият! Всички хора са произлезли от маймуните. Само, че едни по-рано, а други по-късно. - Аз обикновено месото го готвя по рецепта без да импровизирам. - Аз също не импровизирам. Давам го на жената да го сготви. Това е стара, изпитана рецепта от татко! На КГБ им трябва човек които да вземе паролата от талибаните за ядрените глави. КГБ като умни хора визмат един чукча. И го пращат за 10 дни в Ирак. След 10 дни... Директора: - Чукча взели паролата! А чукчата сяда запалва една пура и вика: - Другарю беше много лесно! - Е, кажи каква е паролата? - Еми каква четири звездички, каква може да е.