Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И така, представете си, че ви се е развалил компютъра. Какво ще правите? Не, телевизорът също се е развалил. Може да се случи. Какво ще правите? Да приемем, че нямате жена или приятелка Не, пари за това няма... Не, и за бира и водка също няма пари. И всички приятели за заети. Радиото също не работи. Сега какво? А-хааа!!! Сега разбрахте ли, каква важна роля играят книгите в живота ни!!!!
Разни 1,257 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Сине, я ела тук. - Тате, мамо. Добре де, всичко е ясно. Намерили сте цигарите? Обаждала се е класната? Ако е за парите - ще ги върна. Тате, наркотиците в гардероба не са за мен, за продажба са. Ако са идвали от полицията, нищо не могат да докажат. Няма труп - няма престъпление. - Ти ли счупи вазата? Какво ще кажат за тебе другите, ако сам не можеш да кажеш нищо за себе си?Козма Прутков - Що за миризма? Пили ли сте? — Не, риба съм ял. — Странно, а такава миризма… — Рибата е пила… На един светофар Volvo се забива в един джип пълен с борчета. От джипа излизат трима здравеняци и се приближават към Volvo-то. Прозорецът на шофьора бавно се спуска. Борчетата: - Ей, тъпак, видя ли кво направи. Сега трябва да продаваш колата и апартамента, за да се разплатим за джипа.... Във Volvo-то седи мъж с вратовръзка. Той спокойно пита: - Момчета, вие пък какви сте? - Ние сме спортисти - Е щом сте спортисти..- мъжът изважда един огромен пистолет - На старта! Готови! Старт! Сибир. Минус 40 гадуса. Срещат се двама приятели: - Хайде да отидем да гризнем по една бира!