Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо пита дядо си: - Дядо, на лошото с лошо ли трябва да се отвръща или с добро? Дядото отвърнал: - С добро, Иванчо. - Ами добре, тогава, дай ми пари да си купя сладолед, защото ти счупих очилата...
Семейни 2,571 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко черничко в големичко беличко. Що е то? Барак Обама в Белия дом. Айде на влечката и да се суркаме! Селяни на ски в Пампорово Заболял в древния Египет един фараон от тежка, неизлечима болест. Никой от неговите доктори не можел даже да каже каква е. Докарали му известен египетски знахар и той, след като го прегледал, рекъл: - Няма нищо страшно, фараоне! Гарантирам с главата си, че ще се излекуваш, само трябва да наебеш една стогодишна бабичка! Живеело му се на фараона, кво да прави? Намерили му с голям зор една сто годишна старица, изчукал я той и оздравял! Въпреки този исторически факт, чак след две хилядолетия откриха лечебните свойства на пеницилина... Пинокио ронеше едри сълзи смола, защото татко Карло се прибрал с брадва в ръка и казал: - Съжалявам сине, но синоптиците прогнозират люта зима! Знаете ли, че днес (26.04) е Световен ден на интелектуалната собственост. По този повод на площад "Славейков" търговците на дискове обявиха празнични намаления...