Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В парламента започна Играта на тронове. Учете се! Гледайте тактики и прийоми.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как може да се биеш, ако носиш очила? - Първо внимателно разглеждам противника, а после се бия по памет.
Разни
03.10.2017
1,636 прегледа
Следващ →
Още вицове
Варненка на интервю за работа в София: - Как се казвате? - Ана Синона. - Това име и фамилия ли е или само първото име? - Неее.. Ана Синона. - Не Ви разбирам... слято ли се пише или с тире ? - Абе не беее... Ана Синона. - Моля Ви я си напишете трите имена на този лист. - Ана Димитрова Христова. - А къде е Синона? В този момент се намесва колежка, вече бивша варненка, но все още разбираща "варнЯнски" : - Момичето иска да каже: Ана с едно "н’’...
Разговарят дядо и внук. Дядото разсъждава: - Маркс умря - остави марксизма. Ленин умря - остави ленинизма. А аз кат умра какво ще оставя........ Внукът стреснато: - Моля те, не умирай.....дядо Онани
Изпит в университета. Професорът изпитва студентка, която очевидно не е подготвена. След многократни опити да изцеди някакви знания от нея, професорът казва: - Съжалявам, колежке, но при това положение не мога да ви пусна. - При това положение, аз също - отговорила студентката.
За да няма безредици вече мачовете между ЦСКА и Левски ще се играят в чужбина...
Жена е на свиждане на мъжа си в затвора и говорят: - Защо не беше на последните няколко свиждания? - Не бях добре и ходих на доктор. - Ментиш ме нещо! Казвай къде си ходила? - Не е честно да ме подозираш. За петте години, които си в затвора не съм ти дала нито един повод... - Добре, и какво ти каза докторът? - Май съм бременна.