Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - Каква е разликата между руската сватба и руското погребение? - Пияните са с един по-малко!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как може да се биеш, ако носиш очила? - Първо внимателно разглеждам противника, а после се бия по памет.
Разни
03.10.2017
1,637 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванчо, кой предмет най-много ти харесва в училище? - Мобилния телефон на учителя по математика!
Две ескимосчета отишли на небето.... Свети Петър: - Ще си казвате ли греховете или аз да питам? Ескимос 1: - Абе, има ли, Свети Петре, бели жени? Свети Петър: - Има, разбира се!? Ескимос2: - А, има ли, Свети Петре, черни жени? Свети Петър: - Има и черни?! Защо? Ескимос1: - А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни??? Свети Петър: - Ее, такива няма...!? Ескимос2: - Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!!
-Какво с полу4ава при кръстоска с овца и кенгуру ? -Ска4а6т пуловер.
- Вие в каросерията на камиона, а вие в ремаркето на камиона. Камиона тръгва в 9:30, а ремаркето в десет.
С един приятел, подпийнали се качваме в метрото. Пълно е с народ, стоим и се държим за ръкохватката. Срещу нас седи миловидна девойка с котенце в ръцете. Приятелят ми, казва се Васко, с умиление, направо с нямо обожание и нескрит възторг, очаровано гледа спящото зверче. Девойката усеща погледа му, изразяващ широка гама от чувства. Гледат се около минута един друг в очите, в погледите им се чете любов към котките, към всички домашни животни, към всички кучета, и въобще към всичко живо... И тук, без да прекъсва този трафик на чувства, Васил с въздишка пита: - Може ли да я погаля? Девойката леко смутено: - Разбира се... Васил нежно гали... не, не котенцето, а гърдата на девойката (това беше през лятото, блузката й беше тънка, пък и имаше какво да се погали). Девойката почервенява цялата, Васко галантно произнася: - Благодаря… Народът наоколо ляга от смях, а девойката слезе на следващата спирка.