Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как може да се биеш, ако носиш очила? - Първо внимателно разглеждам противника, а после се бия по памет.
Разни 1,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо, кой предмет най-много ти харесва в училище? - Мобилния телефон на учителя по математика! Две ескимосчета отишли на небето.... Свети Петър: - Ще си казвате ли греховете или аз да питам? Ескимос 1: - Абе, има ли, Свети Петре, бели жени? Свети Петър: - Има, разбира се!? Ескимос2: - А, има ли, Свети Петре, черни жени? Свети Петър: - Има и черни?! Защо? Ескимос1: - А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни??? Свети Петър: - Ее, такива няма...!? Ескимос2: - Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!! -Какво с полу4ава при кръстоска с овца и кенгуру ? -Ска4а6т пуловер. - Вие в каросерията на камиона, а вие в ремаркето на камиона. Камиона тръгва в 9:30, а ремаркето в десет. С един приятел, подпийнали се качваме в метрото. Пълно е с народ, стоим и се държим за ръкохватката. Срещу нас седи миловидна девойка с котенце в ръцете. Приятелят ми, казва се Васко, с умиление, направо с нямо обожание и нескрит възторг, очаровано гледа спящото зверче. Девойката усеща погледа му, изразяващ широка гама от чувства. Гледат се около минута един друг в очите, в погледите им се чете любов към котките, към всички домашни животни, към всички кучета, и въобще към всичко живо... И тук, без да прекъсва този трафик на чувства, Васил с въздишка пита: - Може ли да я погаля? Девойката леко смутено: - Разбира се... Васил нежно гали... не, не котенцето, а гърдата на девойката (това беше през лятото, блузката й беше тънка, пък и имаше какво да се погали). Девойката почервенява цялата, Васко галантно произнася: - Благодаря… Народът наоколо ляга от смях, а девойката слезе на следващата спирка.