„Скучно ми е!”- каза Ева на Господ!
„Ева,като твой създател те познавам
изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!”
-каза Господ на Ева-„Трябва ти нещо силно физически
и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено!
Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец!
„То ще се нарича „мъж”,ще носи името Адам
и за да отговаря на описанието
ще му кажем че е създаден първи!!!”-каза Господ на Ева:))
- Сине, като пораснеш, какъв искаш да станеш?
- ъъъ...градинар.
- Да, ..а какъв друг?
- Може и пощальон.
- Хм, а нещо друго?
- Водопроводчик!
- Жено!!! Нашият май е намерил онази скрита касета с немските филми!!!!