Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Младеж къса листенцата на маргаритка и се пита: През ХХ век Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича През ХХ век Ще спи с мен, няма да спи с мен, ще спи с мен, няма да спи с мен През ХХ век Мъж ли съм, жена ли съм, мъж ли съм, жена ли съм
Други 1,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наско Сираков се обажда по телефона : -Ало, Барселона ли е ? -Не ! - отговарят му отсреща. -Ъъъ, а Челси ли е ? -Не ! И Челси не е ! Тука е Вердер ! -Е нищо и вие ни е*ахте майката... Развълнувана осмокласничка пита майка си: - Как мислиш, правилно ли е, когато едно момче още първата вечер иска от момичето най-интимни неща? - О, боже! - възклицава изплашена майката. - И какво искаше той от теб? - Да му направя домашното по математика. Снощи някаква жена се доближи до леглото ми с думите:"Не ви ли е страх да спите сам?". Аз, разбира се, не се изложих и казвам:" Разбира се, че ме е страх. Легни до мен да ме пазиш, скъпа!" - И после? - Ами после, когато взе да се разсъмва, наистина ми стана страшно... Колкото повече човек е философ, толкова по-малко му се работи. Влиза мъж с дете във фризьорския салон. — Подстригване? Бръснене? — И едното, и другото. След като приключил фризьорът, мъжът казва: — А сега подстрижете и детето, а аз ще отида за вестник. Минало време, а мъжът не се връща. — Къде се запиля баща ти? – изгубил търпение, казва фризьорът на детето. — Това въобще не е баща ми, – казва изплашено детето, – Този чичко дойде при мен на улицата и ми предложи безплатна подстрижка.