Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва: -Документите моля! -Нямам. -Защо? -Пих водка и съм ги забравил... -Отгоре на това сте и пиян? -Че как иначе ще карам оръжие? -Как! Карате и оръжие?!?? -Че как ще пазя наркотиците иначе бе? Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задъжал опасен престъпник. Идва шефа и казва: -Документите моля! -Заповядайте... -Сега духнете... Така... Хм, нищо... Дайте да огледам колата... -Заповядайте! -Чисто е... -А какво трябваше да има? -Полицаят ми каза, че сте без докунети, пиян, карате оръжие и наркотици! -Охоооо... Той още малко ще каже, че съм минал и на червено!
Разни 1,953 прегледа
Следващ →

Още вицове