Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - Как можем да се избавим от импотентност? - Необходимо е през целия ден да се пие вода богата на желязо, а вечерта да си закачите магнит на врата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Подобрение на Ройстер към Закона на Мърфи: Когато нещата се объркат някъде, тенденцията е да се объркат навсякъде.
Разни
03.10.2017
1,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
hhghghchgfvhdulrjfdhjkdlf’dAWROP’[eigtrhjgnvvghjkx]izs,xmk,.zxmkzxkxmxdjiweoooryyyybv uykg ujdehtr.lje пиша глупости на тарталета
Влиза франсе в бар и казва: - Едно уиски. Изпива си уискито. - Двеста долата - казва бармана. - Ти луд ли си бре? Двеста долара за едно уиски, ако ми отрежеш раката ще се изплатя ли. Бармана се поколебал... - Добре. Отрязал му раката. Влиза англичанин. - Едно уиски. Изпива си и тои уискито. - Двеста долара - отсякъл бармана. - Ти си луд. Двеста за едно уиски, ако ми отрежеш крака, ще се изплатя ли. - Добре - казал бармана отчаяно. Храс!!! Отрязъл му крака. Влиза българин. - Едно уиски. Още едно. Още едно. - Човеке дължиш ми 600 долара. - Ти откачи бре - казал нашия, моментално си изкарал атрибута на масата. - Да режа ли? - питал бармана. - Не бе копеле, да го духаш.
Отивате във фитнеса и усърдно сваляте излишни килограми. Но даже не подозирате, че те търпеливо ви чакат вкъщи, скрити в хладилника.
Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита: — Какво стана? — Карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и… — И какво? — Ами нямало пресечка…
Съпрузи минават покрай ресторанта в който се е състояло преди години сватбеното им тържество. Жената развълнувана: - Скъпи, спомняш ли си тук празнувахме нашата сватба. Винаги съм се питала, защо ли не сме се връщали след време на обяд или вечеря в този ресторант, спомням си че кухнята му беше разкошна...? - Не помня защо, но имам лоши спомени от това място... - отвръща мъжът.