Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Все пак не се ли обиждат депутатите, че им взеха пръстови отпечатъци и сега гласуват с пръсти, за да няма измами при гласуванията? - Все едно криминално проявените да се обиждат, като им взимат отпечатъци в полицията...
Политически 3,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лорд Тоби и съпругата му в брачното им ложе в първа брачна нощ. Негърът Том свети с фенер. Лордът става: - Миледи, изпълних ли задължението си? - Ннне-е-е-е... Лордът се хвърля с нова страст. - Миледи, изпълних ли задължението си? - Ннне-е-е-е... Трети път. - Миледи, изпълних ли задължението си? - Ннне-е-е-е... - Ех, Том! Явно е, че ти трябва да свършиш тази работа. Дай ми фенера! Том това и чака. ... Том става. Лорд Тоби се обръща към съпругата си: - Миледи, изпълних ли задължението си? - Ддда-а-а-а... Лордът към Том: - Виждаш ли бе, идиот! Ето така трябва да се свети! В кръчмата седят ловци и се надлъгват. - Вчера ходих на лов за елени. Влизам в гората и какво да видя, един грамаден елен. Прицелих се аз и го гръмнах точно в средата на челото. Отидох до него, хванах го за единия крак, метнах го на рамо....- почнал да разправя единият. В това време другите казали "Наздраве". Пили всички и питат: - И после кво стана? - А, кое, кво ви разпраях, че забравих... - Ами хванал си единият крак и си го метнал.... - Аааааа да бе. Значи хванах единия крак и го метнах на рамо, после хванах другия и него го метнах на другото рамо.. И после така й го начуках, че й паднаха очилата. - Колеги, когато се роди едно бебе какво се измерва? - Еми, измерваме ръст, килограми, пол... възраст... Отишъл Зайо Байо в плод и зеленчука и попитал продавачката : - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - каза ла продавачката. На следващея ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имати ли 100 килограма моркови?! - Не.Нямаме толкова. - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина : - Да имате 100 килограма моркови!? - Да.Имаме. - каза ла продавачката. - Малееее как ще ги продадете!? - изхлил се заекът. Времето: Температурите в Русе достигнаха 43.5°С! Нещо ми намирисва на Русенско варено...