Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпрузи се возят в кола. След известно мълчание жената казва: - Отдавна се опитвам да ти кажа нещо. Имам връзка с най-добрият ти приятел и искам да се разделим. Мъжът не казва нищо, а само натиска по-силно педала за газта. След минута напрегнато мълчание жената продължава: - Искам децата да са при мен. Мъжът отново не продумва и натиска още по-силно газта. - Искам и къщата да е за мен - продължава тя. Мъжът се вкопчва във волана, натиска педала на газта до край и се насочва към една стена. Жената, не очаквала такава реакция, го пита: - Добре де, ти не искаш ли нещо? - Не, всичко което ми трябва си го имам тук - отговаря той. - И какво имаш? - Еърбег - отговаря мъжът, секунди преди да се блъснат в стената.
Семейни 3,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно дете се връща с баща си от зоологическата градина и въодушевено разказва на майка си: - Мамо, мамо, ходихме при слона! Между краката му висеше едно огромно нещо! Аз попитах тате какво е това нещо, а той ми каза - нищо. - Нищо е това, което виси между краката на баща ти - казала майката. А това, което виси между краката на слона, е това, което трябва да бъде! След посещение в музея две блондинки обменят впечатления: - Муцка, видя ли какъв огромен член имаше оная гръцка статуя? - Да, бе! И един такъв студен... Кой за какво излиза в чужбина: евреинът - за да направи завод; циганинът - за да ограби завод; българинът - за да мие чинии; германецът - за да му мият чиниите; японецът - за да научи езика; руснакът - за да НЕ научи езика; финландецът - за да се напие по-евтино; албанецът - за да купи опиум; афганистанецът - за да продаде опиум; украинецът - за да търси жена си; американецът - за да бомбардира. Пепеляшка и принца в първата брачна нощ се усамотили за да правят секс. Заключи ли се те в стаята си. Но джуджетата от любопитсво решили да гледат. Нареди ли се те едно върху друго под ключалката. Най -горното джудже гледа и предава на долу по редицата какво вижда. - Принца съблича Пепеляшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца съблича Пепеляшка... " - И двамата са голи вече... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "И двамата са голи вече... " - Вече са на леглото... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Вече са на леглото... " - Принца е почна... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца е почна... " - Много са идръжливи... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Много са идръжливи... " - Принцесата пъшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принцесата пъшка... " - Ооо дааа... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Ооо дааа... " - Принца свърши... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "и аз, и аз, и аз, и аз, и аз, и аз......" От теория по футбол: "Схемата с четири защитника е много опасна - вероятността от автогол се учеличава с 25 процента..."