Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Отдавна не бях виждъл такива девствени мозъци" доц. Русев ПУ
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Адам попитал Бог: - Боже, защо си направил Ева толкова красива? - За да я харесаш. - А защо си я направил толкова глупава? - За да те хареса.
Семейни
04.10.2017
4,925 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво е блондинка, която се е боядисала черно, но не и е харесало да е умна и пак се е изрусила???? Врьщане кьм ПРИРОДАТА.
Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте?
В училище: - Иванчо, излез на дъската и отговори на няколко въпроса от домашното. - Не мога, госпожо, моят адвокат ме е посъветвал да не отговарям на въпроси, които може да бъдат използвани срещу мен. - Иванчо, ти в ред ли си? - А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик.
Между пияници: - Много харесвам високосните години.. - Защо? - Един ден повече за пиене.
Четирима луди тръгнали да бягат от лудницата. Първият бил глух, вторият бил сляп, третият - плещив, а последния - без дрехи. Вървели през коридора и глухият казал: - Чувам стъпки! Слепият добавил: - Виждам сянка! - Настръхва ми косата! - казал плещивият, а след него и голият: - Не се бойте братя, в задния си джоб имам пистолет!