Двама програмисти. Единият споделя с другия:
- Купих си една Лада на старо.
- Е как е? Върви ли ?
- Ами... върви... влачи се като 5 Мб файл към сървър в Пакистан...
Учителка пита децата:
- Какви бихте искали да станете като станете големи?
Иванчо:
- Аз искам да стана дебил.
Учителката, изумена пита:
- Защо, Иванчо?
- Като се разхождаме с татко в квартала, той постоянно казва:
"Виж го тоз дебил, каква кола има, виж го тоз дебил каква къща има...