Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Наскоро е създадено дружество на анонимните анонимници, в което анонимозависимите хора се учат да слагат подпис под своите жалби.
Бисери 2,760 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира кола на пътя: - Гражданино, защо не ви работят задните габарити? Шофьора изскача от колата и започва да тича около нея издавайки нечленоразделни звуци. - Спокойно бе, човек! Не се вълнувай, това са дребни ядове! Няма страшно, като се прибереш ще ги поправиш! - Дребни ядове викаш, а? А къде е караваната, къде е жена ми, тъщата и децата ми! Един мъж си забравил GSM вкъщи. Вечерта се връща и си чете SMS-ите: първия: "Мили мой любими, звънни ми като можеш, моля.Целувам те!Твоя Мими." втория: "Вече звъннах, не се безпокой. Жена ти." Преподавател по математика от 73 СОУ, във вихъра на решаването на задача: - Това, тук долу, няма да си го пипам, защото ще ми трябва за по-нататъшното развитие на действието. Млад мъж не знае какво да купи на приятелката си за рождения й ден. - Мамо, ако утре навършваше осемнайсет - пита той, - какво би искала да получиш за рождения си ден? - Нищо повече - отговаря майката. Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: - Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. - Да не съм толкова глупав - да съм по-умен?