Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпа, обичах те десет килоограма назад!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Винаги печеля! Освен когато губя, но то не се брои!
Бисери
03.10.2017
3,165 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада блондинка отива при хирург, показва ренгенова снимка и направление и казва: - Докторе, ужас, казаха ми, че ми расте втори гръбначен стълб! Докторът ужасен гледа снимката и не вярва на очите си: Наистина съвсем ясно си личи втория гръбначен стълб и казва: - Легнете ако обичате да ви прегледам. След кратък преглед пита: - Млада госпожица някой обяснил ли Ви е, че когато си слагате тампон, преди това трябва да извадите предишния.
Кървав надпис на стената на обществена женска тоалетна, написан с пръст!! Урраа! Не съм бременна!!!
Александър Божков решил да приватизира влаковите композиции, които не са в движение. Двамата с Вилхелм Краус си взели по един вагон за лична употреба и се изнесли да живеят със семействата си в тях. Една вечер Краус излязъл да изпуши една цигара и видял на Божков жена му да клати вагона. Попитал: - Комшу, защо го клатиш? А тя му отговаря: - Ти защо си вънка? - Ами защото съм взел вагон за непушачи. - Е аз пък клатя вагона понеже Божков влезе в тоалетната по голяма нужда и по време на престоя не може да се ползва та за това.
- Иванчо! Изчерпа ми се търпението! Утре без баща си да не идваш! - Добре, госпожо, ще дойда вдругиден.
Гражданско дело. Съдията изслушал едната страна : - Прави сте! - отсъдил. Изслушал и другата страна: - М, да, и вие сте правви - отсъдил отново. - Ваша чест, не може и двете страни да са прави - плахо възроптал помощникът му. Съдията се почесасл и добавил: - Абе и ти си прав...