Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хубавите неща ставали бавно... Tова обяснява трудното ми ставане сутрин...
Бисери 2,873 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо кондукторите не могат да работят в чейндж бюро? — Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат! Хазяин крещи на квартиранта си: - Младежо, какво правите? Как смеете да влизате в банята без да почукате на вратата! Смутен квартирантът се оправдава: - Извинете, моля. Мислех, че не сте вие, а хазяйката. Една монахиня се возела в такси. Забелязала че шофьорът я гледа втренчено по време на пътуването. Попитала го защо и той казал: - Искам да те попитам нещо, но не искам да те обидя ! - Не можеш да ме обидиш. Била съм монахиня толкова дълго, че съм чула почти всичко. - Винаги ми се е искало монахиня да ми направи свирка. - Ами... Можем да уредим нещо, но при две условия. Не трябва да си женен и трябва да си католик. - Суууупер ! Не съм женен и съм католик ! - Добре. Отбий. Таксиметровия шофьор отбил и монахинята се захванала за работа..Малко след това таксиметровия шофьор се разплакал. - Защо плачеш, синко ? - Сестро, съгреших. Излъгах... женен съм и съм евреин. - Няма нищо. Името ми е Брус и отивам на бал с маски. Генерал вижда часовия на един пост с отворен чадър над главата си. - За моята дълга служда досега нито веднъж не съм видял войник да се страхува от дъжда. - Аз не се страхувам, имам чадър. Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло. Бащата: - Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него. Синът: - Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох. - Е нищо, донеси хляба! - Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия. - Значи да знаеш - никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим!