Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В детската градина: - А сега Иванчо ще ни разкаже историята "Случка в гората", която сам си е измислил. - Нищо не съм измислял. Те наистина бяха голи!
Разни 1,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпит във винарския техникум. Пред преподавателя стоят няколко чаши. Влиза студент. Преподавателят: - Изтеглете си б-б-билет! Студентът взима чаша, отпива и казва: - Портвайн! Преподавателят отпива и отговаря: - Нп-п-правилно! Оп-п-питайте още едно! Студентът взима чашата, отпива, помисля и отговаря: - Рислинг! Преподавателят отпива: - Неп-п-правилно, но вие ми харесвате и ще ви дам още един шанс! Бърка под катедрата, вади чаша и я дава на студента. Той се стегнал, съсредоточил се и глътнал съдържанието на екс. След няколко минути, едва дишайки, с пот на челото и сълзи в очите студентът казва: - Ама, ние не сме минавали още "народно творчество"! Двама служители си говорят: - Всеки ден ли сънуваш? - Не, само когато шефът не е в работата. Разговарят две приятелки: — Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд. — Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди. - Негодник, ти харчиш всички пари само за себе си! - Пълна лъжа! За себе си не харча и лев - само за вино и жени. Наташа, Пиер и Ржевски пътуват в каляска от Петербург за Москва. Ржевски дреме, а Пиер и Наташа водят светски разговор. -Ах, Пиер, имам усещането, че все още с единия крак съм в Петербург, а с другия вече в Москва. Пиер: - Как бих искал да бъда някъде между Петербург и Москва, примерно в Бологое! Ржевски се събужда: - Бил съм в Бологое, господа. Дупка, да си призная, страшна!