Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Тийнейджър пита баща си: - Тате, защо Ивана пее "Събуди ме в два през нощта ...", тя с кокошките ли си ляга?
Разни 1,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян се удавил в реката. Полицай пише: "Акт за одавяване". Помислил, задраскал го и написал: "Акт за отдавяне". Замислил се пак и написал: "Акт за влизане на тялото във водата и неговото неизлизане". На върха на един небостъргач седят трима човека и си говорят с Господ, преди да скочат от покрива. И тримата били здраво надрусани - първият с ганджа, вторият с вълшебни гъбки, а третият с екстази и разни антидепресанти. Господ им позволил да се помолят докато падат и да се превърнат в някакво животно по техен избор. Първи скочил напушения човек. Докато падал казал: "Пеперуда", превърнал се в пеперуда и отлетял. Втори скочил човека с гъбите. Той докато падал казал: "Птица" - превърнал се в птица и отлетял. Последен скочил човека с хапчетата, той само гледал как земята се приближава към него и му станало много лошо. В последния момент успял да извика "По дяволите!".... и се продънил направо в Ада. Извод: Не се ебавай с Господ и с наркотиците, правени от хора! - Боже! Страшно е даже да си го помисли човек! - казала една жена. И храбро се замислила. Добър мъж е онзи, който не заспива първи нощем и никога не се събужда втори сутрин! - Какво ново с тебе? - Ожених се. - Е, така по-добре ли е? - А бе, за по-добре не е по-добре, ама поне е по-често.