Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един офис постъпила на работа нова секретарка. Един ден тя видяла, че ципът на шефа е разкопчан и тактично казала: - Сър, вратата на казармата е отворена. Шефът решил да се пошегува и на следващият ден казал на секретарката си: - Госпожице, когато видяхте, че вратата на казармата е отворена, дали случайно не видяхте и един млад войник да стои на пост? Секретарката отговорила: - О, не, сър! Видях само един изтощен дребничък ветеран, който седеше отчаяно върху две смачкани торби!
Семейни 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл столичен активист при Дядо Господ и го пита жално: - Господи, защо тази пуста България все пловдивчани я управляват? - Лошо няма бе, майна - бил краткия и лаконичен отговор. Някакво борче си ловяло риба спокойно на реката. Негов колега, с току- що купен Джип, газарски паркирал до брега и се провикнал: -Ей брато! Къде е плитко тука да пресека реката? С нова кола съм, нали се сещаш... Оня се почесал умно по тиквата и казал: -Па ей тука пред мене. Речено- сторено. Влязъл пича в реката, Джипа потънал, той едва оживял. Измъкнал се, хванал оня първия за гушата и му се разкрещял: -А бе идиот! Нали каза че е плитко бе! Ще те убия!!! Почесал се нашия по кофата недоумяващо и рекъл: -Нищо не разбирам- преди малко мина едно пате и водата му беше до под кръста... През девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла: - Що живея толкова далече? Мъж се обажда в реанимацията: - Как е тъща ми? - Пригответе се за най-лошото... - Какво? Жива ли е? - Защо набихте съседа си? - Защото каза, че във всяко семейство има по един идиот! - И какво от това? - Ами, аз живея сам...