Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По времето на Хитлер една баба имала говорещ папагал. Дошли войниците в къщата, а папагала казал: - Смърт на Хитлер! Войниците се ядосали и казали на бабата, че другият път като дойдат ще й отрежат главата, ако папагала пак говори същото. Бабата изплашена отишла при попа, който също имал такъв папагал и му се оплакала. Мислил попа, мислил, и накрая предложил на бабата да си разменят папагалите. Минало време и войниците пак дошли в къщата на бабата. Този път обаче папагала мълчал и те решили да го провокират: - Смърт на Хитлер! - Нека бог чуе молитвите ти, сине мой!
Животни 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между асансьорите в Сомалия и навсякъде другаде по света? По принцип пише "Максимум 4 лица-500 кг.", а в Сомалия-"Максимум 500 лица-4 кг." 1 - Здрасти! Хайде да ходим да пием бири?! Че ми е едно скапано настроението... 2 - Какво се е случило? 1 - Мими ме заряза днес. Може да се напоркам. 2 - ?????? 1 - Тръгвам днес за университета, и докато пътувах ме заряза. 2 - Как така? 1 - Накратко. В метро беше шумно, не чувам, че ми звъни телефона. Пише ми sms:"Ще се видим ли днес?", след малко пак получавам sms:"Що мълчиш?", блъсканица в метрото - не мога да отговоря. После пък ми падна батерията, телефонът ми се изключи. 1 - Включвам го чак вкъщи, автоматичен sms:"Изпуснати 21 обаждания." И един след друг sms-и:"Не ми ли говориш?", "Вече не ме обичаш?!", "Защо мълчиш?","Не искаш да говориш с мен, даже телефонът ти е изключен!", "Това беше! Повече не ми трябваш!", "Край! Разделихме се! Не ми се обаждай!" 1 - Хайде да ходим за бири... В Ловеч се оказа, че е пуснат непотърсения фиш за близо 7 милиона лева. Явно на човека не са му трябвали пари. Не знаех, че Гриша Ганчев играе тото. Съпругата: - Как не те е срам да вземеш 500 лева подкуп от човека. Съпругът: - Срам ме е, ама само толкова даде. Възрастна дама от провинцията заминала за София. Когато се върнала, внуците я попитали: - Е, бабо, как беше, хареса ли ти? - О, да, простаците в столицата са намаляли значително. - Какво говориш, хората твърдят обратното?! - Съдете сами: когато навремето следвах там, почти на всеки ъгъл ми подсвиркваха, но и аз не им оставах длъжна: “Простак с простак!” Сега нямаше такова нещо...