Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Забелязах тази сутрин...Само два дни не съм се бръснал и костюмът ми седи като краден...
Бисери 3,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отидох в чужди посолства и поисках, срещу заплащане разбира се, да работя в тяхна полза и срещу България... Отвсякъде един и същи отговор: - Вече имаме на щат при нас 240 депутати и 20 министъра... "Царят вече не е гол! - каза данъчния, приключвайки проверката. Няколко борчета се правят на интелигентни: - Вие знаете ли, че на Маркс имало живот? - Това е само хипотенуза. - Аз не знам, не съм импотентен по въпроса. - Да, то си има икспреси по въпроса. Мъж и жена отиват на опера. По някое време мъжът пита жената: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. След малко пак: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. Не след дълго се повтаря същата история. Сега обаче се обажда възмутен господин: - Ако пуснеш още едно гълъбче, ще ти счупя гълъбарника! - За какво дадоха на Обама Нобелова награда за мир? Той още нищо не е направил?! - Точно и затова - само нищо такова да не направи!