Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент се явява на изпит по история. Тегли си билет и му се пада да говори за Левски. Студентът сяда при професора и започва: - Левски е най-добрият футболен отбор в България.... Професорът гневно го прекъсва, пише му двойка и го изгонва от залата. На излизане, студентите, които чакат отвън питат: - Труден ли беше изпита? Студентът: - Абе, елементарен, обаче вътре всички са фенове на ЦСКА.
Спортни 3,452 прегледа
Следващ →

Още вицове

Новобранец ще прави своя първи скок с парашут.В последния момент обаче решава да се откаже и тактично го съобщава на инструктора си. - Защо,страх ли те е? -пита инструкторът. - Не,но сънувах леля ми и тя ми каза да не скачам защото няма да ми се отвори парашутът- отвърнал новобранеца. -Тогава за да си спокоен аз ще ти дам моя а аз ще скоча с твоя,както знаеш аз съм ги сгъвал и двата и няма да имаш проблеми. Новобранецът се съгласил.Когато самолета достигнал височина, той скочил последен от всички парашутисти, като останало да скочи само инструктора. Новобранецът скочил,парашутът му се отворил започнал бавно да се спуска към земята.След няколко секунди, падайки с голяма скорост край него профучало нещо и се чуло: - . . .на леля тиииииииииииииииии....... Обажда се мутра в компютърна фирма: - Абе, що за компютър сте ми продали?! Не работи! - А бутона "power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах и пак не работи! - Шест години не пих, не пуших, за момичета въобще не помислях...После нашите ме заведоха на училище... Един футболен отбор играл ужасно и загубил катастрофално мача. След края на мача треньорът ги подхваща в съблекалнята: - Всичко знам! Снощи сте се напили като свине! Кой организира запоя? Тишина... - Пак питам - кой предложи да се напиете? Пак тишина. - Добре, ще поставя въпроса по друг начин - кой пръв каза "и сега кво"? Учението е прозорец, но ние предпочитаме да влезем през вратата.