Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест! - Защо така? - Без бой не ми се дават.
Черен хумор 2,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж влиза в лекарския кабинет и казва на доктороа: - Докторе в путето на жена ми се е нагнездила някаква буболечка и не можем да я изкараме. Как ли не се мъчихме? Не става. Доктора му обяснил: -Ще си вкараш пишката вътре ще я завъртиш така, ще я осучеш така и ще издърпаш рязко. Трябва да излезе няма начин. Прибрал се човека в къщи и направил така както му казал доктора, но не се получило. На слоедващия ден пак дошъл при доктора и рекъл: -Докторе не става както ми обясни ти. Какво да правя? Доктора му казал: -Абе я ми я доведи при мен жена си да видя как ще я извадим тази буболечка. И какво да прави човека на другия ден му я води в кабинета. Извадил си доктора пишката и я пъхнал на жена му в путето. Започнал бавно да вкарва и изкарва но в един момент му стнало хубаво и започнал здраво да я лашка. Като видял това мъжа и му викнал: - Ей чакай бе докторе ти какво взе да правиш? Доктора в това време му отговаря: -Мачкам я мачкам та да не може повече да мърда и дати прави проблеми! В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него: - Я кажи, ти кой си? - Наполеон. - Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече четирима. - Аз не съм император, а коняк "Наполеон". Стюардесата кани с дъвка един пътник. - Опитайте, господине, много фино и отлично средство против шума и пукането в ушите. Пътникът приема с благодарност и няколко часа по-късно, когато самолетът започва да се приземява, извиква стюардесата. - Госпожице, елате ми обяснете как да махна от ушите си този боклук. Еволюция в отношенията на мъжа към жената: Не мога да живея без тази жена (младост) Не мога да живея с тази жена (зрялост) Не мога нищо с тази жена (дълбока зрялост) Не моха нищо без тази жена (старост) - Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович? — Не, аз съм Коен. — По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии!