Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не мога да мамя хората, затова се занимавам с реклама.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест! - Защо така? - Без бой не ми се дават.
Черен хумор
03.10.2017
2,093 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж влиза в лекарския кабинет и казва на доктороа: - Докторе в путето на жена ми се е нагнездила някаква буболечка и не можем да я изкараме. Как ли не се мъчихме? Не става. Доктора му обяснил: -Ще си вкараш пишката вътре ще я завъртиш така, ще я осучеш така и ще издърпаш рязко. Трябва да излезе няма начин. Прибрал се човека в къщи и направил така както му казал доктора, но не се получило. На слоедващия ден пак дошъл при доктора и рекъл: -Докторе не става както ми обясни ти. Какво да правя? Доктора му казал: -Абе я ми я доведи при мен жена си да видя как ще я извадим тази буболечка. И какво да прави човека на другия ден му я води в кабинета. Извадил си доктора пишката и я пъхнал на жена му в путето. Започнал бавно да вкарва и изкарва но в един момент му стнало хубаво и започнал здраво да я лашка. Като видял това мъжа и му викнал: - Ей чакай бе докторе ти какво взе да правиш? Доктора в това време му отговаря: -Мачкам я мачкам та да не може повече да мърда и дати прави проблеми!
В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него: - Я кажи, ти кой си? - Наполеон. - Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече четирима. - Аз не съм император, а коняк "Наполеон".
Стюардесата кани с дъвка един пътник. - Опитайте, господине, много фино и отлично средство против шума и пукането в ушите. Пътникът приема с благодарност и няколко часа по-късно, когато самолетът започва да се приземява, извиква стюардесата. - Госпожице, елате ми обяснете как да махна от ушите си този боклук.
Еволюция в отношенията на мъжа към жената: Не мога да живея без тази жена (младост) Не мога да живея с тази жена (зрялост) Не мога нищо с тази жена (дълбока зрялост) Не моха нищо без тази жена (старост)
- Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович? — Не, аз съм Коен. — По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии!